VİZYONUMUZ;
 Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir. Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.Erzurum il çapında,Doğu Anadolu Bölgesinde ve tüm Türkiye'de en iyi yönetim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle ülke genelinde daha geniş alanlara yayılmak.
MİSYONUMUZ;
 Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.
KALİTE POLİTİKAMIZ;

 Sürekli gelişen dünya üzrinde, müşteri memnuniyet ve menfaatini en ön planda tutarak siz değerli müşterilerimiz sorunlarına akılcı,profesyonel ve hukuk kurallarına uygun çözümler bulmak, ve bilgi birikim tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak bina ve site yönetim planı çerçevesinde uluslar arası kalite ve standartlarında hizmet vererek ekonomik ve sosyal gelişime katkıda bulunmaktır.

HEDEFLERİMİZ;
 Bina site yönetim sektöründe hizmet standartlarını belirleyen bir şirket olmayı,müşteri memnuniyeti oluşturmadaki öncü karaklılığı, üstün iş ahlakı ve dürüst çalıma ilkelerine bağlılığı, en güncel teknoloji ve sistemleri kullanarak Türkiye de Bina Site Yönetimi konusunda profesyonel hizmet sağlayıcılardan birisi olmayı hedeflemektir.
DEĞERLERİMİZ;
Dürüslük ve ahlaki değerler ile hareket ederiz.
Çıkarve menfaat çatışmalarında uzakdururuz.
Başarılı iş ilişkileri oluşturmaya çalışırız.
Sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gözteririz.
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız.
Açık ve dürüst iletişimi destekleriz.
Çalışmalarımıza değer veririz.
Gizlilik ilkelerine dikkat ederiz.
Güvenilirkayırlarve raporlar tutarız.
Bilgi ve iletişim teknolojisi kaynaklarını sorumlu şekilde kullanırız.
 

Yönetim Bilgilerimiz

Adres    :Muratpaşa Mah.Haşılefendi Caddesi Fırat İş Merkezi Kat:2 No:12 Yakutiye/ERZURUM
Telefon  :+90  444 4 631 - 0442 233 4 631
Gsm      :+ 90 537 397 10 10
Mail       : info@pby.com.tr
Mail  2   : numandurak25@gmail.com

Banka Hesap Bilgilerimiz

Yapım Aşamasında

İletişim Bilgilerimiz