• Pby Yönetim
  Sizler Keyfinize Bakın, Yönetimi Uzmanına Bırakın
 • Pby Yönetim
  Şeffaf Bir Yönetim Sergileyin
 • Pby Yönetim
  Yönetimde Modern Yaklaşım
 • Pby Yönetim
  Adalet Mülkün Temelidir
< >
MUHASEBE VE AİDAT
HUKUKİ DANIŞMANLIK
MALİ DANIŞMANLIK
PERSONEL VE İŞ TAKİBİ
YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
TEMİZLİK HİZMETİ

Vizyonumuz,firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir. Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.Erzurum il çapında,Doğu Anadolu Bölgesinde ve tüm Türkiye'de en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle ülke genelinde daha geniş alanlara yayılmak. Misyonumuz ise, hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

Sürekli gelişen dünya üzerinde, müşteri memnuniyet ve menfaatini en ön planda tutarak siz değerli müşterilerimiz sorunlarına akılcı,profesyonel ve hukuk kurallarına uygun çözümler bulmak, ve bilgi birikim tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak bina ve site yönetim planı çerçevesinde uluslar arası kalite ve standartlarında hizmet vererek ekonomik ve sosyal gelişime katkıda bulunmaktır.

Bina site yönetim sektöründe hizmet standartlarını belirleyen bir şirket olmayı,müşteri memnuniyeti oluşturmadaki öncü karaklılığı, üstün iş ahlakı ve dürüst çalıma ilkelerine bağlılığı, en güncel teknoloji ve sistemleri kullanarak Türkiye de Bina Site Yönetimi konusunda profesyonel hizmet sağlayıcılardan birisi olmayı hedeflemektir.

 Apartman, toplu konut, residance, plaza, iş merkezi gibi insanların topluca yaşadığı ve iş yaptığı yerlere; temizlik hizmeti, binadaki teknik bakım onarım hizmeti, peyzaj, bahçe bakımı, çevre düzenlemesi hizmeti, havuz bakım hizmeti, hukuki ve idari işler hizmeti, güvenlik ve danışma personeli hizmeti gibi ihtiyaç olunan hizmetlerin profesyonel bir yönetim çatısı altında toplanmasıdır.

 Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler her sektörde ve her alanda genel beklenti düzeyini yükseltmektedir. Modern pazarlama kampanyaları bizi hep daha yenisini daha iyisini istemeye yönlendirmektedir. Diğer yandan ise değişen çevre koşulları bizlerin de beklenti ve ihtiyaçlarında değişimlere yol açmaktadır.
 Toplumun barınma ihtiyacını karşılamak için üretilen konutlar, yaşanılan sosyo-ekonomik gelişmeler doğrultusunda artık güvenli bir çevre sunması, dayanıklılığı ve sosyal imkanları ve Profesyonel Hizmet veren Site Yönetimi ile yaşam alanı olarak seçilmesinde farklı alternatifler sunmaktadır.

Yönetim Bilgilerimiz

Adres    :Muratpaşa Mah.Haşılefendi Caddesi Fırat İş Merkezi Kat:2 No:12 Yakutiye/ERZURUM
Telefon  :+90  444 4 631 - 0442 233 4 631
Gsm      :+ 90 537 397 10 10
Mail       : info@pby.com.tr
Mail  2   : numandurak25@gmail.com

Banka Hesap Bilgilerimiz

Yapım Aşamasında

İletişim Bilgilerimiz